Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

Add to Google Reader or Homepage

Subscribe in NewsGator Online

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR 1-"Bu sitenin Sayın Ahmet Maranki ile herhangi bir organik bağı yoktur.Ahmet Maranki’nin Resmi web sitesi http://www.maranki.comdur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com 'dan iletebilirsiniz." 2- Bu site, sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sn.İbrahim Saraçoğlu, Sn.Şevki Güngör, Sn.Suna Dumankaya, Sn.Feridun Kunak, Sn. Elif Güveloğlu,
Embed

1 Milyon Kimin Yarışması Eleme Tarihleri ve Eleme Yerleri

1 Milyon Kimin Yarışması Eleme Tarihleri ve Eleme Yerleri

1 Milyon Kimin Yarışması,1 Milyon Kimin Yarışması Eleme Tarihleri,1 Milyon Kimin Yarışması Eleme Yerleri,1 Milyon Kimin Yarışması Jüri Üyeleri Kimler,1 Milyon Kimin Yarışması Hangi Kanalda

Show Tv'de Ekim ayında başlayıp 31 Aralık Gecesi sona erecek ve yarışmacılardan birisine 1.000.000.TL kazandıracak bilgi yarışması “BİR MİLYON KİMİN” jürisinde bir isim daha kesinleşti.

Okan Bayülgen, Bülend Özveren ve Gülben Ergen'den sonra jüride yer alacak diğer bir isim de, ünlü oyuncu  ve yazar  Pelin Batu oldu.

Boğaziçi Üniversitesinde Edebiyat Doktorası yapan pelin Batu, “1 Milyon Kimin” jürisinde, elemelerden 31 Aralık gecesi 1 Milyon TL ödülün verileceği final gecesine kadar yarışmacılara soruları soracak jüride yer alacak.

“Bir Milyon Kimin” Jüri Üyeleri, 8 Eylül Pazar günü İstanbul’da başlayacak ve toplam 7 ilde yapılacak şehir elemelerinde, 1.000.000.TL büyük ödül için başvuran adaylarla yüzyüze görüşecek, Habertürk Gazetesi'yle dağıtılan soru-cevap kitapçığından sorular soracaklar.

ELEMELERDE SUNUCU  HAKAN HATİPOĞLU

Programın Show Tv’de hafta içi yayınlanacak Eleme Bölümlerinin sunuculuğunu ise Endemol’ün 14 yıldır 64 ülkede yayınlanan programı “Var Mısın Yok Musun”un sevilen yarışmacısı Hakan Hatipoğlu yapacak. Var Mısın Yok Musun’u takiben bir çok kanalda sunuculuk yapan Hakan Hatipoğlu, 7 ilde yapılacak elemelerde, adaylara bir milyon TL ile ilgili hayallerini soracak.

PROGRAMIN 13 HAFTA SÜRECEK FİNAL YAYINLARINI  PELİN ÇİFT SUNACAK

İngiltere, Fransa, Belçika gibi bir çok ülkede yayınlanan programın sunucusu, başarılı sunucu Pelin Çift olacak. Galatasaray Üniversitesi Radyo-TV Gazeteciliği bölümünde Yüksek Lisans sahibi Pelin Çift, bir çok haber kanalında sunuculuk yaptı. Halen Habertürk TV’de Gündem ve Öteki Gündem programının sunuculuğunu sürdürmekte.

7 İLDE EYLÜL AYI BOYUNCA ELEMELER YAPILACAK!

İstanbul, İzmir, Ankara, Kayseri, Mersin, Malatya ve Trabzon’da yapılacak elemelerde, Okan Bayülgen, Pelin Batu, Bülend Özveren ve Gülben Ergen’den oluşan Jüri Üyelerinin sadece kitaptan soracağı 10 Soruya 10 Doğru cevap veren adaylar yarı finale kalacaklar.

Kitabı edinemeyen adaylar www.birmilyonkimin.com web sayfasından da soruları çalışabilecek, kendilerini sınayabilecekler.

2014’ÜN İLK MİLYONERİ SHOW TV’DE!

Ekim ayında başlayacak Final Yayınlarında, her hafta bir kişinin eleneceği yarışmada 31Aralık 2013 gecesi yayınlanacak 'büyük final' bölümünde 1 kişi tam 1.000.000.TL’lik büyük ödülü kazanacak.

BİR MİLYONA ULAŞMK İÇİN 10.000 SORU VE CEVAP” KİTABI’NDAN SORULACAK SORULARDAN YAPILACAK ŞEHİR ELEMELERİNİN TARİH VE YERLERİ DE KESİNLEŞTİ

08/09/10 Eylül 2013 – İstanbul – FORUM İSTANBUL
12/13 Eylül 2013 – İzmir - FORUM BORNOVA
15/16 Eylül 2013 – Ankara - FORUM ANKARA OUTLET
18/19 Eylül 2013 – Kayseri – FORUM KAYSERİ
21/22 Eylül 2013 – Mersin – FORUM MERSİN
25/26 Eylül 2013 – Trabzon – FORUM TRABZON
28/29 Eylül 2013 – Malatya – MALATYA PARK
1/2/3 Ekim 2013 – YARI FİNALLER – İSTANBUL MARMARA FORUM

1 Milyon Kimin Yarışması,1 Milyon Kimin Yarışması Eleme Tarihleri,1 Milyon Kimin Yarışması Eleme Yerleri,1 Milyon Kimin Yarışması Jüri Üyeleri Kimler,1 Milyon Kimin Yarışması Hangi Kanalda


Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !