Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

Add to Google Reader or Homepage

Subscribe in NewsGator Online

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR 1-"Bu sitenin Sayın Ahmet Maranki ile herhangi bir organik bağı yoktur.Ahmet Maranki’nin Resmi web sitesi http://www.maranki.comdur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com 'dan iletebilirsiniz." 2- Bu site, sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sn.İbrahim Saraçoğlu, Sn.Şevki Güngör, Sn.Suna Dumankaya, Sn.Feridun Kunak, Sn. Elif Güveloğlu,
Embed

2014 Saç Modasında Neler Var ?

2 014 Saç Modasında Neler Var ?

2014 Saç Modası,2014 Uzun Saç Modası,2014 Dalgalı Saç Modası,2014 Topuz Modası,2014 Saç Trendleri

2014 yılına çok az vakit kaldı.. Herkeste yeni yıl teleşı var.. Özellikle 2014 trendleri nelerdir, hatta ve hatta 2014 saç trendleri nelerdir merak ediyorlar. Biz de sizler için ufak bir araştırma yaptık. 2014 saç modasında neler var sizler için bir makale hazırladık..

2014 Saç Modası,2014 Uzun Saç Modası,2014 Dalgalı Saç Modası,2014 Topuz Modası,2014 Saç Trendleri

Öncelikle belirtelim 2014 yılında uzun saçlar, dalgalı saçlar, örgülü saçlar  ve topuzlar oldukça revaçta olacak. Bakalım dalgalı saçlar, topuzlar ve uzun saçlart nasıl kullanılmalı ?

Veronica Lake dalgaları

Birkaç sezon boyunca süren dağınık, kıvırcık ve dalgalı saçların hükümdarlığı son buldu. Bu sonbahar olduğu gibi bu kış da yumuşak dalgalar çok moda. Özellikle de, kıpkırmızı dudaklar, iri dalgalı saçlarla beraber kullanıldığında 40'lı yılların femme fatale kadınlarını hatırlatan bir görünüm ortaya çıkıyor. Son derece bakımlı ve hacimli görünen bu model kadına gösterişli ve baştan çıkarıcı bir hava veriyor. Bu saç modelini, hem gün içinde, hem da akşam şık bir davete giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Topuzlar ve örgüler

Bu görünüm, kadına hem derli toplu hem de son derece rahat ve asil bir hava veriyor. Ayrıca düzgün ya da dağınık topuz yapılmış saçlar, sezonun keskin hatlı kıyafetlerine çok yakışıyor.

Dümdüz, uzun saçlar

Ortadan ayrılmış, dümdüz saçlar yine çok moda. Saçlarınıza dümdüz fön çektirin, kısaysa da mutlaka postiş ekletin. Hacimsiz durmasını önlemek için de saçınızın alt kısımlarını maşayla düzeltin.


Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !