Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

Add to Google Reader or Homepage

Subscribe in NewsGator Online

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR 1-"Bu sitenin Sayın Ahmet Maranki ile herhangi bir organik bağı yoktur.Ahmet Maranki’nin Resmi web sitesi http://www.maranki.comdur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com 'dan iletebilirsiniz." 2- Bu site, sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sn.İbrahim Saraçoğlu, Sn.Şevki Güngör, Sn.Suna Dumankaya, Sn.Feridun Kunak, Sn. Elif Güveloğlu,

AHMET MARANKİDEN HEPATİT B VE HEPATİT C İÇİN ÖNERİLER

Hepatit bulaşıcı bir hastalık olmasının yanısıra, özellikle Hepatit C öldürücü olabilen bir hastalık. Üstelik hepatit C nin koruyucu bir aşısı yok. Yani ölümcül. Yani çok tehlikeli. Öncelikle Hepatitten korunma yollarına başvurak lazım.
Bilindiği gibi Hepatitin bulaşma yolları, Cinsel ilişki, öpüşme,kan teması gibi yollar ; yani vücut sıvıları. Tek eşlilik çok önemli bir konu. Özellikle havular çok fazla enfeksiyon kaynağıdır. Havuz yerine denize girmeyi tercih edin.
Bitkisel kürümüze gelince ;
* Her yarım litre su için kürü uygulayacak kişini avucu kadar 1 avuç maydonozu 3 taşım kaynatın. Yalnız fokur fokur kaynamayacak. Deyim yerindeyse 3 takla attırılacak. Ilıyınca içine limon sıkıp, bal ile tatlandırılarak, sabah akşam tok olarak içiniz. 21 Gün bu kürü uygulayın. 1 hafta ara verip tekrar uygulayın.


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !