Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

Add to Google Reader or Homepage

Subscribe in NewsGator Online

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR 1-"Bu sitenin Sayın Ahmet Maranki ile herhangi bir organik bağı yoktur.Ahmet Maranki’nin Resmi web sitesi http://www.maranki.comdur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com 'dan iletebilirsiniz." 2- Bu site, sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sn.İbrahim Saraçoğlu, Sn.Şevki Güngör, Sn.Suna Dumankaya, Sn.Feridun Kunak, Sn. Elif Güveloğlu,
Embed

Ballı Cilt Maskeleri ve Balın Cilde Faydaları

Ballı Cilt Maskeleri ve Balın Cilde Faydaları

Balın Cilde Faydaları,Bal İle Cilt Maskeleri,Balın Cilde Yararları,Ballı Cilt Maskeleri,Kırışıklıklar İçin Bal Maskeleri,Cildi beleyen Doğal Maskeler,Gençelştirici Doğal Maskeler

Cildiniz yorgun görünüyorsa, tazelemek için ballı kremler hazırlayın. Cildinizdeki canlılığı ve güzelliği kısa sürede siz de göreceksiniz.. Doğanın en önemli mucizelerinden biri olan bal, vücuda faydalı olduğu kadar cilde de çok faydalı. Pahalı kozmetiklere gerek kalmadan kolayca yapılan ballı maskelerle cildinize yumuşaklık ve parlaklık kazandırabilirsiniz.

Ballı Cilt Maskeleri,Kırışıklıklar İçin Bal Maskeleri,Cildi beleyen Doğal Maskeler,Gençelştirici Doğal Maskeler

Cildi canlandırma: 1 çorba kaşığı balı rendelenmiş 1 elma ve ezilmiş 1 muzla karıştırıp göz çevresi hariç tüm yüzünüze ve boynunuza sürün. 15-20 dakika bekledikten sonra ılık suyla iyice yıkayıp, durulayın.

Kırışıklıklara karşı: 1 çorba kaşığı limon suyu, 2 çorba kaşığı bal ve 2 çorba kaşığı suyu bir kapta krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Sürüp, beklettikten sonra yıkayın.

Cildi sıkılaştırma: 1 yumurta sarısı, 1 tatlı kaşığı badem yağı, 1 çorba kaşığı bal ve mercimek büyüklüğünde tereyağını krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Sürüp 5-10 dakika bekleyin ve sonra durulayın.

Cildi besleyici ve gençleştirici maske: 2 çorba kaşığı bal ile 2 çorba kaşığı pirinç ununu karıştırın. Ayrı bir yerde kar halinde çırpılmış yumurta akını ilave edin. Maskeyi sürüp 10 dakika bekletin. Ilık suyla yıkayın.

Balın cilde faydaları,Ballı Cilt Maskeleri,Balın Cilde Yararları,Ballı Cilt Maskeleri,Kırışıklıklar İçin Bal Maskeleri,Cildi beleyen Doğal Maskeler,Gençelştirici Doğal Maskeler


Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !