Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

Add to Google Reader or Homepage

Subscribe in NewsGator Online

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR 1-"Bu sitenin Sayın Ahmet Maranki ile herhangi bir organik bağı yoktur.Ahmet Maranki’nin Resmi web sitesi http://www.maranki.comdur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com 'dan iletebilirsiniz." 2- Bu site, sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sn.İbrahim Saraçoğlu, Sn.Şevki Güngör, Sn.Suna Dumankaya, Sn.Feridun Kunak, Sn. Elif Güveloğlu,

BOZANIN CİLDE FAYDALARI BOZA MASKELERİ

BOZANIN CİLDE FAYDALARI BOZA MASKELERİBozanın Cilde Faydaları boza Maskeleri

Bozanın cilde Faydaları Boza maskeleri, nci Soydan Boza Maskesi,İnci Soydan Boza Peelingi,Cilt Terapisti İnci Soydan Boza Peelingi,Cilt Terapisti İnci Soydan Boza Maskesi, 11 ocak sabahların sedasında güzellik uzmanı boza maskesi 11 Ocak 2011 tarihinde, Seda Sayanın Programına Konuk olarak Katılan Cilt Terapisti İnci Soydan, ciltteki lekeleri yok eden, , yüzdeki sarkmaları engelleyen ve toparlayan, gergin, ipeksi bir cilde sahip olmayı sağlayacak olan, Boza Maskesi tarifi verdi.
Boza Maskesi İçin Gerekli Malzemeler ;
*1 tatlı kaşığı boza, *1 tatlı kaşığı yulaf unu ve ya arpa unu,
Boza Maskesi Hazırlanışı ve uygulanışı:
Malzemeleri karıştırıp yüzünüze ve dekoltenize uygulayın. 13-20 dakika kaşığın tersiyle ve ya bir cam bardakla dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın ve yüzünüzü yıkayıp nemlendiricinizi uygulayın. Bu uygulamayı haftada 2 defa yapmak yeterli olacaktır.
İnci Soydan Boza Peelingi

11 Ocak 2011 tarihinde Sabahların Sedası Programında, Cilt Terapisti İnci soydan, boza Maskesi ile birlikte, Boza Peelingi tarifi de verdi. Evde hazırlanacak olan Boza Peelingi için malzemeleri saydıktan sonra, kullanımını anlatalım.
İnci Soydan Boza Peelingi * 1 tatlı kaşığı boza, * 1 çay kaşığı tarçın, * 1 çay kaşığı toz şeker, Boza Peelingi Hazırlanışı ve uygulanışı: Boza, tarçın ve şekeri karıştırıp yüzünüze yumuşak dairesel harekelerle masaj yapın ve yıkayın.
Cilt Bakmını uygularken, Öncelikle boza peelingi ve ardından da, boza maskesi uygulanmalıdır. Çünkü, boza peelingi ile temizlenmiş ciltte, boza maskesinin etkisi çok daha fazla olacaktır. İnci Soydan Boza Maskesi,İnci Soydan Boza Peelingi,Cilt Terapisti İnci Soydan Boza Peelingi,Cilt Terapisti İnci Soydan Boza Maskesi, 11 ocak sabahların sedasında güzellik uzmanı boza maskesi,Bozanın cilde faydaları, boza maskeleri


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !