Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

Add to Google Reader or Homepage

Subscribe in NewsGator Online

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR 1-"Bu sitenin Sayın Ahmet Maranki ile herhangi bir organik bağı yoktur.Ahmet Maranki’nin Resmi web sitesi http://www.maranki.comdur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com 'dan iletebilirsiniz." 2- Bu site, sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sn.İbrahim Saraçoğlu, Sn.Şevki Güngör, Sn.Suna Dumankaya, Sn.Feridun Kunak, Sn. Elif Güveloğlu,
Embed

Cilt Nasıl Yenilenir ?

Cilt Nasıl Yenilenir ?

Cilt Yenileme,Cilt Bakımı,,Cilt Yenileme Yöntemleri,Cilt Bakımı Nasıl Olmalı,Soğuk Su İle Cildi Yıkama,Güneş Kremi Kullanma,Soğuk Suyun Cilde Faydaları

Diri,sağlıklı,canlı ve ışıldayan bir cilde hiç bir kadın hayır demez. Hatta, saydığımız özelliktek, cilde sahip olmak için, pek çok bakım yöntemi uygular, farklı kozmetik ürünleri kullanırlar. Kozmetik ürünlerin yanında, size hiç bir maliyeti olmayan doğal yöntemler kullanarak da sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.. Öncelikli yapmanız gerken sağlıklı ve düzenli beslenmektir. Diğer önemli unsur ise, düzenli ve doğru şekilde cilt temizleme işlemi yapmaktır.  Bunların dışınd, kusursuz ve sağlıklı bir cilde kavuşmanız için size bir kaç öneri sunmak istiyoruz.

Doğru Cilt Temizleme Ürününü Kullanmak ; Yeni bir cilde sahip olmak, doğru ürünleri kullanmaktan geçer. Eğer doru cilt bakım rünlerini kullanırsanız, ciltteki ölü derileri temişlemiş olursunuz. Bu sayede, yeni ce canlı hücrelerin oluşmasını sağlarsınız. Cildin doru temizlenmesi ile cildinizde leke ve ya pürüzler meydana gelmez. ildiniz nefes alır ve ışıl ışıl olur.
Güneş Kremi Kullanarak Cildi Koruma ; Güneş ışınları gibi zararlı etkilere maruz kalan cildi doğru ürünlerle korumak gerekmektedir. Kremleri doğru zamanda ve sırasıyla kullanmak çok önemlidir. Eğer iki farklı sorun için iki ürün kullanılıyorsa birini sabah diğerini de gece kullanmak çok önemlidir.

Temiz Bir Cilt ;  nemlendirilmiş ve temizlenmiş bir cilt, kullandığınız ürünleriden maksimum fayda görmenizi sağlar. Mineral bazlı güneş kremleri dışında tüm ürünler için cildin nemli olması gerekir. Mineral bazlı güneş koruyucu kullanırken, cildiniz nemli olur ise, güneş kremi cildinizde gerektiği gibi dağılmaz, bembeyaz bir görüntü ouşmasına neden olur.

Cildinizi Soğuk Su İle Yıkamak ; Cildinizi yıkarken kullandığınız suyun soğuk olması, cildin diri kalması açısından çok önemlidir. Çünkü, sıcak su, gözeneklerin açılmasına ve ciltte kızarıklıklar oluşmasına sebep olur. Soğuk su cildinizde şok etkisi yapacağından cildiniz daha sağlıklı ve daha diri olur.

Düzenli Uyuyunve Gece Bskım Kremi Kullanın ; Düzenli uyumanız cildinzde hücre yenilenmesinin çok daha sağlıklı olmasın sağlar. Gece bakım kremi kullanam da güneş ışınları ve gün içerisinde maruz kalınan diğer ışıklardan etkilenen cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Cilt Maskesi, Peeling ve Cilt Serumu Kullanın : Cilt maskeleri,Peeling ve cilt serumları, cildin derinlemesine temizlenmesini sağlarken, cildinizin yenilenmesine de yardımcı olur. Evde kolaylıkla hazırlayacağız doğal cilt maskeleri ve serumları ile, çok ekonomik fiyatlarla cildinizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Cilt Yenileme,Cilt Bakımı,,Cilt Yenileme Yöntemleri,Cilt Bakımı Nasıl Olmalı,Soğuk Su İle Cildi Yıkama,Güneş Kremi Kullanma,Soğuk Suyun Cilde Faydaları


Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !