Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

Add to Google Reader or Homepage

Subscribe in NewsGator Online

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR 1-"Bu sitenin Sayın Ahmet Maranki ile herhangi bir organik bağı yoktur.Ahmet Maranki’nin Resmi web sitesi http://www.maranki.comdur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com 'dan iletebilirsiniz." 2- Bu site, sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sn.İbrahim Saraçoğlu, Sn.Şevki Güngör, Sn.Suna Dumankaya, Sn.Feridun Kunak, Sn. Elif Güveloğlu,
Embed

Doktorum Programının Yeni sunucuları

Doktorum Programının Yeni sunucuları

Doktorum Programı Kanal D nin en çok izlenen programlarından bir tanesi.. 4 sezon üst üste yayınlalan program, yeni sezonda da izleyicisiyle buluşacak. Fakat bu sezon kadro değişikliği yapılmış.. Yıllardır görmeye alıştığımız Aytuğ Kolankaya ve Zahide Yetiş artık Doktorum programında artık yoklar.

Peki yeni sezonun yeni sunucuları kim?

Doktorum programını artık ünlü oyuncu Ceyda Düvenci ile Damar Cerrahı Prof. Dr. Murat Aksoy sunacak.
Biri, sanat tutkunu bir doktor, diğeri sağlıklı yaşam tutkunu bir sanatçı.

Prof. Dr. Murat Aksoy: Genel Cerrahi Uzmanı olan Prof. Aksoy, kendisini yıllardır hastalarına adamış bir sağlık fedaisi. Halen, Liv Hospital’da Genel Cerrahi Bölüm Başkanı ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde Genel Cerrahi Profesörü olarak çalışmakta. İlgi alanları Damar ve Meme Cerrahisi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Prof. Murat Aksoy için beden sağlığı kadar ruh sağlığının ve aile huzurunun da önemi büyük. Doktorum’un yeni sunucusu aynı zamanda bir müzik tutkunu. Meslektaşlarıyla kurduğu grubu KORD VOKAL’in de solistliğini yapıyor.

Ceyda Düvenci: Bir çocuk annesi olan Ceyda Düvenci, sağlıklı yaşamaya ve dengeli beslenmeye olan hassasiyetiyle tanınıyor. Anneliği, kilo verme serüveni, aktif yaşamı ve örnek beslenme alışkanlıklarıyla Ceyda Düvenci’nin Doktorum’da anlatacağı, izleyicisiyle paylaşacağı çok hikayesi olacak.

Yeni ekran yüzleriyle bambaşka bir çehreye kavuşacak olan “Doktorum”un gündeminde yine A’dan Z’ye sağlık olacak. Koruyucu halk sağlığı alanında bugüne dek pek çok projeye imza atan “Doktorum” yine çok konuşulacak.


Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !