Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

Add to Google Reader or Homepage

Subscribe in NewsGator Online

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR 1-"Bu sitenin Sayın Ahmet Maranki ile herhangi bir organik bağı yoktur.Ahmet Maranki’nin Resmi web sitesi http://www.maranki.comdur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com 'dan iletebilirsiniz." 2- Bu site, sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sn.İbrahim Saraçoğlu, Sn.Şevki Güngör, Sn.Suna Dumankaya, Sn.Feridun Kunak, Sn. Elif Güveloğlu,

DR ÖMER COŞKUN FITIK VE SİNİR SIKIŞMASINA BİTKİSEL ÇÖZÜM

Ömer Coşkun öyle bir tarif verdi ki, pek çok okurumuzun derdine derman olacak türden. Bu tari, bel- boyun fıtığı, sinir sıkışması, kireçlenme ve eklem ağrıları, hatta kıkırdak sorunları için çok faydalı.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 200 gr kuyruk yağı,
* 2 yemek kaşığı bal,
* 1 tatlı kaşığı karabiber,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kuyruk yağını eritin. Ilıdıktan sonra içinne bal ve karabiberi karıştırın. Ağrıyan bölgeye sürün. Ayrıca, kantaron yapı ile masaj yapın.
* 1 ltre suyun içine, 3 yemek kaşığı kırkkilitotu bitkisini atıp, 5 dak kaynatın. Duş aldıktan sonra, bu su ile durulanın. Üzerine su dökmeyin.
* 1 bardak kaynar suyun içine, 1 tatlı kaşığı kırkkilitotunu atıp, 5 dak. demlendirin. Günde 1 bardak için, Fıtık, sinir sıkışması, eklem ağrıları, kıkırdak sorunları gibi, pek çok derde devadır.
Kırkkilitotunun çayı ve banyosu, özellikle kireçlenmeler, bel ve boyun ağrıları, hatta vücut ağrıları, eklem ağrıları ve kıkırdak problemleri üzerinde etkilidir.


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !