Saç bakımında doğal yöntemler çok reaçta. Evde uygulanabilir olması da bire avantaj ayrıca. Seda Sayana konuk olan ibrahim saraçoğlundan evde saç bakımına ilişkin çok değerli bilgiler öğerniyoruz. Bu gün yin e saç bakımına dair çok yaralı bilgilerimiz mevcut. Bakalım ne nasıl uygulanırmış.
SAÇ DÖKÜLMELERİ İÇİN : Yağlanan saçlar daha çok dökülür ve yerine yenileri çıkmazsa kelliğe sebep olur. Sarımsak dökülmüş olan saçlarınızın yeniden çıkmasına yardımcı oacaktır.
YAĞLI SAÇLAR İÇİN LAVANTA KÜRÜ : Bir tutam lavanta 3 su bardağı (750 Ml) suyun içinde 7-8 dakika kaynatılır. Saçlarınızı daha önceden temizlemiş olmanız gerekir.Elde ettiğiniz lavanta suyuyla saçlarınızı yıkayıp 30 dakiak bekletin. sonra duru su ile yıkayın.
KEPEKLİ SAÇLAR İÇİN ISIRGAN OTU KÜRÜ : 1 tutam ısırgan otunu 750 ml suyu ile 3 dakika kaynatın. Temiz saçlarınızı bu su ile yıkayın. 30 dakika bekletip yıkayın.
KADINLARDAKİ SAÇ DÖKÜLMELERİ İÇİN NANE KÜRÜ : KadınlardaSaç dökülmelerinin nedeni
 SPERM SAYISINI ARTIRMAK İÇİN ; Aşağıda tarifini vereceğimiz kürlerin uygulanma süresi, 20-25 gündür.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
?