Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

Add to Google Reader or Homepage

Subscribe in NewsGator Online

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR 1-"Bu sitenin Sayın Ahmet Maranki ile herhangi bir organik bağı yoktur.Ahmet Maranki’nin Resmi web sitesi http://www.maranki.comdur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com 'dan iletebilirsiniz." 2- Bu site, sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sn.İbrahim Saraçoğlu, Sn.Şevki Güngör, Sn.Suna Dumankaya, Sn.Feridun Kunak, Sn. Elif Güveloğlu,

İBRAHİM SARAÇOĞLU SAÇ BAKIMI İÇİN BİTKİSEL KÜRLER

Saç bakımında doğal yöntemler çok reaçta. Evde uygulanabilir olması da bire avantaj ayrıca. Seda Sayana konuk olan ibrahim saraçoğlundan evde saç bakımına ilişkin çok değerli bilgiler öğerniyoruz. Bu gün yin e saç bakımına dair çok yaralı bilgilerimiz mevcut. Bakalım ne nasıl uygulanırmış.
SAÇ DÖKÜLMELERİ İÇİN : Yağlanan saçlar daha çok dökülür ve yerine yenileri çıkmazsa kelliğe sebep olur. Sarımsak dökülmüş olan saçlarınızın yeniden çıkmasına yardımcı oacaktır.
YAĞLI SAÇLAR İÇİN LAVANTA KÜRÜ : Bir tutam lavanta 3 su bardağı (750 Ml) suyun içinde 7-8 dakika kaynatılır. Saçlarınızı daha önceden temizlemiş olmanız gerekir.Elde ettiğiniz lavanta suyuyla saçlarınızı yıkayıp 30 dakiak bekletin. sonra duru su ile yıkayın.
KEPEKLİ SAÇLAR İÇİN ISIRGAN OTU KÜRÜ : 1 tutam ısırgan otunu 750 ml suyu ile 3 dakika kaynatın. Temiz saçlarınızı bu su ile yıkayın. 30 dakika bekletip yıkayın.
KADINLARDAKİ SAÇ DÖKÜLMELERİ İÇİN NANE KÜRÜ : KadınlardaSaç dökülmelerinin nedeni
 SPERM SAYISINI ARTIRMAK İÇİN ; Aşağıda tarifini vereceğimiz kürlerin uygulanma süresi, 20-25 gündür.


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !