Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

Add to Google Reader or Homepage

Subscribe in NewsGator Online

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR 1-"Bu sitenin Sayın Ahmet Maranki ile herhangi bir organik bağı yoktur.Ahmet Maranki’nin Resmi web sitesi http://www.maranki.comdur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com 'dan iletebilirsiniz." 2- Bu site, sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sn.İbrahim Saraçoğlu, Sn.Şevki Güngör, Sn.Suna Dumankaya, Sn.Feridun Kunak, Sn. Elif Güveloğlu,
Embed

Kanal D'de Nagehan Alçı şoku!

Kanal D'de Nagehan Alçı şoku!

Büyük umutlarla 'Müge Anlı'ya rakip' olarak Kanal D ekranına çıkan Nagehan Alçı daha ilk programında büyük reyting hazimeti yaşadı.

Nagehan Alçı'nın Kanal D de dün ilk kez ekrana gelen "Bırakın Konuşalım" programı totalde ilk 100 program arasına giremezken, AB'de ise 100'ncü sırada yer aldı.

En çok merak edilecek, en çok ilgi görecek ilk programda hem de Kanal D gibi genel izlenme oranları açısından birinci olan bir kanalda yaşanan bu büyük hezimet; reyting listesini inceleyen herkeste büyük şaşkınlığa yol açtı.

Atv'de aynı saatte yıllardır ekrana gelen ve yıllardır kendi saatindeki galibiyeti kimseye kaptırmayan 'Müge Anlı'ya rakip' olarak lanse edilen Nagehan Alçı, Anlı'ya ne denli bir rakip olacağını daha ilk programdan göstermiş oldu.

Anlaşılan o ki, sabah saatlerinin değişmez galibi Müge Anlı değerli ekibiyle birlikte esrarengiz olayların ardındaki sır perdesini aralamaya, kayıpları bulmaya ve birbirine hasret kalmış kişileri kavuşturmaya 'tüm rakipsizliği'yle yeni yayın döneminde de devam edecek...


Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !