Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

Add to Google Reader or Homepage

Subscribe in NewsGator Online

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR 1-"Bu sitenin Sayın Ahmet Maranki ile herhangi bir organik bağı yoktur.Ahmet Maranki’nin Resmi web sitesi http://www.maranki.comdur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com 'dan iletebilirsiniz." 2- Bu site, sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sn.İbrahim Saraçoğlu, Sn.Şevki Güngör, Sn.Suna Dumankaya, Sn.Feridun Kunak, Sn. Elif Güveloğlu,
Embed

Saçları Hızlı Uzatmanın Yolları

Saçları Hızlı Uzatmanın Yolları

Saçların Hızlı Uzaması İçin,Saçları Hızlı Uzatmak İçin,Saçların Hızlı Uzaması Ne Yapmalı,Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri,Saçları Hızlı Uzatan Bitkisel Yağlar

Saçlar uzarken kırılır ve yıpranır. Özellikle uç kısımları.. Ve genellikle dilediğimiz uzunluktaki saça kavuşamaan saç uçları kestirilir. Saçlar yeniden kısalır. Ya da saçlarını kısa kestirmiş olan kadınlar, bir an önce saç uzatmaya çalışırlar. Sebeo ne olursa olsun, saçlarınızın hızlı ve sağlıklı uzamasına ihtiyacınız var ise, size önereceğimiz doğal yöntemler, istediğiniz saçlara kavuşmanızı sağlayacak. Saçlarınızın hızlı uzamasını sağlayacak 5 farklı formül vermek istiyoruz.

1. Tarif : Hint yağı, Badem yağı, Susam yağı, Yılan yağı Karışımı : Yağların hepsinden eşit miktarda bir kaba koyun. Saç diplerinize masaj yaparak iyice yedirin. Streç film ile saçlarınızı sarın ve 45 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın.

2. Tarif : Hint yağı, Badem yağı, Yılan yağı, Sarımsak yağı, Buğday yağı, Bemiks, Bepanthen ampul Karışımı : Aktarlarda kolayca bulabileceğiniz bu yağların tamamını bir kavanoza boşaltın. Ampullerin hepsini yağların içine kırın ve haftada bir bu karışımı saçlarınıza uygulayın. Saçlarınız gürleşecek ve daha çabuk uzayacaktır. Saçlarınızda en fazla 3 saat bekletin, ılık su ve şampuanla durulayın.

3. Tarif : Sıcak Zeytinyağı Uygulaması :  2 yemek kaşığı zeytinyağını cezveye koyun ve ısıtın. Saç diplerinize masaj yaparak iyice uygulayın. Nemlendirilmiş bir havlu ile saçlarınızı sarın ve yarım saat saçınızda bekletin. Daha sonra ılık su ile saçlarınızı yıkayın.

4. Tarif :  Isırgan Otu Suyu :  Banyoya girmeden önce taze ısırgan otunu kaynatın ve saçlarınıza sürün. 15-20 dakika beklettikten sonra durulayın. Saçlarınız gözle görülür bir şekilde uzayacak ve beslenecektir.

5. Tarifi :  Kayısı Yaprağı Kürü :  Kayısı yapraklarını bir cezveye koyun, içine biraz su ekleyip kaynatın. Banyoya girmeden önce saçlarınıza sürün ve 15 dakika beklettikten sonra yıkayabilirsiniz.

Saçların Hızlı Uzaması İçin,Saçları Hızlı Uzatmak İçin,Saçların Hızlı Uzaması Ne Yapmalı,Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri,Saçları Hızlı Uzatan Bitkisel Yağlar


Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !