Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

Add to Google Reader or Homepage

Subscribe in NewsGator Online

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR 1-"Bu sitenin Sayın Ahmet Maranki ile herhangi bir organik bağı yoktur.Ahmet Maranki’nin Resmi web sitesi http://www.maranki.comdur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com 'dan iletebilirsiniz." 2- Bu site, sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Sn.İbrahim Saraçoğlu, Sn.Şevki Güngör, Sn.Suna Dumankaya, Sn.Feridun Kunak, Sn. Elif Güveloğlu,

SİVİLCE VE CİLT LEKELERİ İÇİN MAYDONOZ

Sivilcelerden, sivilce lekelerinden, ciltteki güneş lekelerinden kurtulmak isteyenler için, hem doğal hem de süper bir önerimiz var. Önerimizin ana malzemesi, maydonoz. Maydonozun pek çok yararını duyumuştum ama, cilt lekelerine ve sivilcelere iyi geldiğini ilk defa duydum. Kürümüzün malzemeleri ve hazırlanışını birlekte görelim.
GEREKLİ MALZEMELER :
*2 bardak kaynatılmış su
* 1 demet yıkanmış maydonoz,
HAZIRLANIŞI VE  KULLANIM ŞEKLİ : Madonozları yıkadıktan sonra, saplarıyla birlikte,kaynamış suyun içne atın ve  1 demet yıkanmış maydanoz sapları ile beraber üstü kapalı olarak kısık ateşte 5 dk. Kaynatılır.20 dk. Demlenmeye bırakılır süzülür.Böylece etkili cilt losyonu ve lapası elde edilir.Temiz cilde lapası sürülüp 20 dk bekletilir,sonra süzülen maydanoz suyu ile cildi yıkanır.Her gün günde birkaç kez uygulanır. Bu uygulama, Sivilceli, lekeli, pürüzlü ve kırışık ciltlerde parlaklılık ve pürüzsüzlük verir.


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !