Üre Nasıl Düşürülür ?

Üre Nasıl Düşer,Üre Nasıl Düşürülür,Üreyi Düşüren Bitkiler,Üreyi Düşürmek İçin Ne Yapmalı,Üreyi Düşüren Şifalı Bitkiler
Sizlerle bir kaç gün önceki yazımda üre nedir neden yükselir konulu bir makale paylaşmıştık.. Bu gün ise, üre nasıl düşürülür konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Üreyi düşüren  şifalı bitkiler sayesinde, üreyi düşürmek mümkün. Üreyi Düşüren Bitkiler ve kürler önerisi, Sayın Ahmet Marankiden..
Üre Nasıl Düşer,Üre Nasıl Düşürülür,Üreyi Düşüren Bitkiler,Üreyi Düşürmek İçin Ne Yapmalı,Üreyi Düşüren Şifalı Bitkiler
* Bolca yıkadığınız salatalıkları sıkıp, hergün bir veya iki bardak için.
* 10 gram maydanozu, bir su bardağı suyun içine koyun ve beş dakika kaynatın. 10 dakika dinlendirin, hergün üç yada beş bardak tüketin.
* 1 su bardağı kaynatılmış suya, 4 yada 10 gram arası maydanoz tohumu koyup 10 dakika demleyin ve hergün 2-3 su bardağı tüketin.
* 1 su bardağı kaynatılmış suya 4 veya 6 gram arası rezene koyup 10 dakika bekletin ve bu karışımı günde 2-3 su bardağı tüketin.
* Nohutu kaynatın ve almış olduğunuz sudan hergün üç bardak tüketin.
* 1 su bardağı kaynatılmış suya, 4 veya 6 gram arası kiraz sapı koyun, 10 dakika dinlendirin ve hergün 2 veya 3 bardak için.
* 1 su bardağı  kaynatılmış suya, 2 veya 4 gram ardıç tohumunu koyun, 10 dakika dinlendirin, bu karışımı günde iki yada üç bardak tüketin.
Üre Nasıl Düşer,Üre Nasıl Düşürülür,Üreyi Düşüren Bitkiler,Üreyi Düşürmek İçin Ne Yapmalı,Üreyi Düşüren Şifalı BitkilerRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
?